SONY FE 200-600mm f/5.6-6.3 G OSS (SEL200600G)
Sony
EAN : 4548736099739
Out-of-Stock
MAD19,990.00
Points forts
  • Warranty :  12 Months
  • Focal length :  200 to 600 mm
  • Maximum Opening :  f/5.6 to 6.3
  • Minimum opening :  f/32 to 36
  • View Angle :  12° 30' to 4° 10'
Quantity
Data sheet
Warranty
12 Months
Focal length
200 to 600 mm
Maximum Opening
f/5.6 to 6.3
Minimum opening
f/32 to 36
View Angle
12° 30' to 4° 10'
Specific References
EAN13
Comparaison rapide
Produit
Availability
Ce produit n'est plus en stock
Prix
19 990,00 MAD
19 999,00 MAD
Description
Poids
840 g 847 g
Garantie
12 Mois 12 Mois 12 Mois
Distance focale
200 à 600 mm 70 à 200 mm 12 à 24 mm